НОВИНИ ШКОЛИ

АФIША

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Кременчуцька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20  проводить набір

у перші класи 2020-2021 н.р.  (за програмою НУШ).

Особливості прийому до перших класів  на 2020-2021 н.р.
Зарахування в перший клас на 2020-2021 навчальний рік триватиме до 15 червня 2020 року.

Процес зарахування проходитиме у два етапи:
1. 01 квітня-31 травня 2020 року – зарахування учнів, що мають гарантоване першочергове право (територія обслуговування, діти, які є рідними братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі; діти працівників цього закладу);
2. 01 червня – 15 червня 2020 року – зарахування на вільні місця у разі їх наявності (шляхом жеребкування).

Гарантоване зарахування дітей до першого класу відповідно до Порядку здійснюватиметься за територіальним принципом (територія обслуговування закладу освіти).
«Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», затверджений наказом Міністерства освіти і науки України № 367 від 16.04.2018 р., визначає, що процес зарахування дітей до закладу освіти здійснюється, як правило, до початку навчального року та відповідно до території обслуговування.
Документи, які  необхідно  підготувати  для зарахування  (за відсутності одного з них, заява прийматися не буде):
1. Свідоцтво про народження дитини (оригінал, копія);
2. Паспорт одного з батьків (оригінал, для ідентифікації особи батька/матері);
3. Медична довідка 086-1/о (обов’язковий щорічний профілактичний медичний огляд), довідка 063 (оригінал і копія);
4. Документ, що підтверджує належність дитини до території обслуговування школи;
5. Заява батьків на зарахування, інформаційний додаток  (згода) до заяви (пишеться при поданні документів за встановленим зразком).
Документи подаються одним із батьків особисто!

Для підтвердження місця проживання дитини може бути пред’явлено як документ, що підтверджує місце проживання саме дитини, так і документ, що підтверджує місце проживання одного з її батьків.