НОВИНИ ШКОЛИ

АФIША

Дорогі учні! Шановні педагоги, батьки!

Щиро вітаємо Вас із святом Останнього дзвоника та успішним завершенням 2020-2021 навчального року!

Сьогодні всі ми перегортаємо сторінку освітянського літопису, сповненого новими перемогами, досягненнями та звершеннями! Безмежна вдячність усім, хто протягом навчального року докладав зусиль для розвитку учнів нашої гімназії! Нехай останній дзвоник пролунає в кожному серці радісною піснею та надасть віри і сил для майбутніх звершень! Нехай знання, отримані в гімназії, неодмінно стануть для кожного учня запорукою вагомих здобутків та омріяних вершин! А професійна майстерність педагогів і життєвий досвід батьків будуть дороговказом на вашому життєвому шляху. Бажаю всім щасливої долі, життєвих гараздів і вагомих успіхів!

Директор Кременчуцької гімназії №20 Володимир Никифоренко.

Свято останнього дзвоника - 2021 - відео дивитись ТУТ