НОВИНИ ШКОЛИ

АФIША

Дорогі друзі!

Вітаю всіх вас із чудовим хвилюючим святом — Днем Знань! Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожної людини. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням — до своєї другої домівки — школи. Саме в цей день ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів, їх неоціненну роботу, роботу розуму й серця. Щиро дякую вам, дорогі вчителі, за невпинну творчу працю! Усім, хто в цей день прийшов до Кременчуцької гімназії №20 здобувати знання, бажаю досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з учителями, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим першокласникам — ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна! Щасти вам!

Щиро ваш, директор гімназії №20 Володимир Никифоренко.