Тиждень безпечного інтернету - 2019

5 лютого Україна відзначає День безпечного інтернету. Проблема правильного та безпечного використання інтернету постала дуже гостро в усьому світі. Гасло 2019 року – «Разом для найкращого інтернету». Одне з головних завдань – залучити кожного з нас до формування позитивного досвіду цифрового користування.

Цього дня у більше ніж 140 країнах світу були проведені різноманітні тематичні заходи, спрямовані на запобігання інтернет-загрозам.

Вчителі інформатики та учні 4-11 класів, також, не залишились осторонь цієї події і долучились до конкурсу «Безпечний інтернет», учасники отримали  дипломи І, ІІ та ІІІ ступенів, а також пригадали засвоєні раніше правила поведінки в мережі, актуалізували та закріпили знання про безпеку в он-лайні.

Корисною та змістовною була бесіда  «Я та соціальні мережі» з переглядом відео з цікавою аналітикою, де було проведено аналіз інформації з відеоролика та названі сильні та слабкі сторони аргументації лектора.

Опитування «Як розпізнати залежність», головним завданням якого було стимулювати роздуми дітей щодо того, наскільки їм загрожує інтернет-залежність, допомогло учням проаналізувати скільки вони проводять часу біля комп’ютера, планшета та смартфона.

Для менших учнів став корисним перегляд яскравих мультфільмів про переваги сучасних технологій та приховані небезпеки, які можуть загрожувати окремим людям та суспільству в цілому.

В основі завдань для учнів були цікаві та важливі питання, з якими стикається кожна дитина, заходячи до Інтернету. Звісно, ми не можемо відмовитись від користування зручними гаджетами, але ми маємо навчитися використовувати їх з максимальною користю, уникаючи потенційних небезпек.