Шлях до Досконалості людини лежить через мистецтво і красу!

Саме з таким  лейтмотивом  проходили  ДНІ  КРАСИ  в  учнів 4-А  і  4-Б класів. Метою проведення таких днів є залучення учнів до світу прекрасного, тлумачення змісту КРАСИ у житті людини.  Адже КРАСА – це  могутнє джерело моральної  чистоти, духовного багатства, фізичної досконалості.

У четвертих класах були проведені  уроки Краси, на яких діти висловлювали свої думки про те, де живе Краса, і як її побачити. Учні демонстрували своє бачення і відношення до Світу Краси через творчі роботи: малюнки «Руки моїх батьків», проекти «Найкрасивіше місто на Землі», «Філософи про Красу», «Що таке Краса?», фотовиставка «Сонце сходить і заходить...», майстер-клас з йоги, зустріч з С.Ситником – людиною театрального мистецтва, поробки «Де живе Краса?», фотосесія «Я обираю Світ Краси!»