Підсумки тижня біології,екології та хімії

З 22 квітня по 26 квітня в школі проходив тиждень біології , екології та хімії .

Програмою тижня  були охоплені всі класи. Під час тижня випускалися стінні газети, блискавки, готувались презентації, проекти; кросворди.

Саме предметний тиждень допомогає  вчителю біології побачити свій актив - учнів, у яких інтерес до біології вже сформувався і привернути увагу до предмета тих учнів, які поки що біологією цікавляться мало. Крім цього тиждень біології стане спільною справою, яка згуртує школярів, допоможе розкритися їхнім талантам, навчить діяти дружно і організовано.

1.     Огляд стіннівок « Екологічні проблеми»,»Хімія в побуті», «Цікавий факт про…»

2.     «У світі природи». Квест для учнів 6-х класів

3.     Позакласний захід з хімії «Хімія і музика».

4.     Екологічний проект «Збережемо довкілля»

5.     Позакласний захід з хімії «NaCl– її величність».

6.     Хімічна лабораторія

Загалом тиждень хімії та біології пройшов успішно, тому в майбутньому, бажаю всім учнямпроявляти великий інтерес до предметних тижнів та приймати участь у всіх конкурсах та іграх що будуть пропонуватись їм.