Останній дзвоник 2019

24 травня у нашій школі як у всіх школах міста пролунав останній дзвоник. Завершився навчальний рік, починається пора канікул.
Це день важливий для всіх. Для кожного з нас цей день має своє значення. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.
Дякуємо всім матерям, які спонукали дітей до науки, і вчителям, які ділилися своїми знаннями. А підростаючому поколінню - за наполегливість і старанність у навчанні.
Сьогодні особливий день для тих школярів, які закінчують школу. Для когось — це початок нового навчання, здобуття вищої освіти, для когось — початок трудового життя. Нехай вам щастить у всіх ваших починаннях. Бажаємо вам амбітних планів і величних звершень, невгамовності у пошуку, ініціативи та здійснення мрій!

Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!