Учні 9-Б відвідали виставку «Валізи правозахисників, які опинилися в ситуації ризику»

28 листопада учні 9- Б відвідали в актовому залі нашої школи виставку «Валізи правозахисників,  які опинилися в ситуації ризику». Виставка була представлена у вигляді 7 валіз з речами правозахисників, зокрема Криму, Сходу України, Азербайджану, Білорусі та ромського активіста з України,  який і зараз знаходиться в ситуації ризику. Учні через призму  особистих історій  конкретних людей дізналися  про життя та діяльністьправозахисників, чинники які сприяли вибору правозахисної стежки, і яка в результаті провела їх по тернистому шляху. Герої вимушені були залишити свої домівки та речі, які допомагали їм займатись захистом прав інших,  але незважаючи на складні життєві обставини вони і зараз продовжують свою правозахисну діяльність!