Урок безпеки

08 жовтня 2021р., до учнів 3в завітали поліцейські КРУП, які провели "Урок безпеки". Школярі спробували зробити відбитки пальців, активно вели бесіду, давали інтерв'ю, відпрацьовувалися різні практичні ситуації. Особливе захоплення у дітей викликала примірка уніформи поліцейського та практична робота з металодетектром і раціями. Загалом урок був орієнтований на профілактику правопорушень в шкільному середовищі. Поліціянтка акцентувала увагу дітей на безпечній поведінці в Інтернеті, протидії насильству, булінгу та відповідальності за свої дії, а також - як поводитися в екстремальних ситуаціях. Учнів були задоволені таким цікавим, а головне важливим уроком. Наприкінці всі діти отримали в подарунок жетони та світловідбиваючі наліпки. Дякуємо інспектору КРУП Васенко Анні Іванівні за яскравий та інформативний урок!