Тиждень фізичної культури та спорту - 2021

Згідно з річним планом роботи школи, в період з 11 по 15 жовтня 2021 року був проведений тиждень фізичної культури та спорту. Робота тижня була спрямована так, щоб заходи сприяли творчому та фізичному розвитку дитини.
Мета – зацікавити учнів до занять фізичними вправами, активної участі в уроках, зробити навчання більш різноманітним, показати нетрадиційні підходи до проведення уроків.Були проведені таки уроки  та заходи:
- фізкультурно оздоровчий захід з нагоди Дня захисника України;
- уроки -  змагання " Юні козачата", "Козацькі забави", "Історія козацтва" з елементами інтеграції, " Вперед козачата!", " Веселі козачата".
Спортивні газети, кросворди та малюнки на спортивну тематику привертали увагу, як учнів, так і всіх, хто завітав до школи.
Предметний тиждень подарував усім учасникам приємні хвилини спілкування, добрий настрій, яскраві враження.