Тиждень безпеки дорожнього руху - 2021

З 15 по 21 листопада 2021 року в Україні проведено 2-й етап Тиждень безпеки дорожнього руху, який покликаний привернути увагу суспільства до проблем травматизму та смертності на українських дорогах і пошуку шляхів їх подолання.

Педагоги нашої гімназії активно долучилися до заходів, провели виховні години, конкурси, вікторини, розробили пам'ятки з безпеки дорожнього руху для учнів різного віку. А діти залюбки намалювали малюнки з тематики безпеки дорожнього руху.

Також з метою запобігання травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод та привернення уваги до правил поведінки на дорогах 19 листопада 2021 року класними керівниками було проведено Національний урок з безпеки дорожнього руху „Безпечна дорога додомуˮ.

Відео дивитись - ТУТ