Підсумки тижня філологічного циклу - 2021

Згідно з річним планом роботи школи, в період з 13 по 17 грудня 2021 року був проведений предметний тиждень  філологічногоциклу

Цьогоріч програма предметного тижня була, як завжди, досить насиченою. Конкурси, мовні ігри і турніри спонукали учнів до творчості й пізнання, викликали ще більший інтерес та бажання вчитися, сприяли розвитку креативності, вчили бути спостережливими, кмітливими та винахідливими.

Метою всіх проведених заходів було активізувати та поширити раніше набуті знання з української мови й літератури, зарубіжної літератури; збагатити словниковий запас; розвивати творчі здібності, естетичні смаки, мовлення і мислення учнів; сприяти формуванню високоморальної особистості; виховувати інтерес до традицій, звичаїв.

Вчителі-словесники проявили творчу ініціативу, ознайомили з основними заходами, закликали брати активну участь як учнів, так і вчителів.

Було проведено такі заходи:

·        "Поезія - це завжди неповторність" ( Чіп Н.Г.)

·        Створення ментальних карт до теми " Життя й творчість І. Котляревського " (Герко І.М.)

·        Територія казок. Гра – квест «Таємниці храму Володарки  казок» (Войтенко О.А.)

·        Проєкти «Різдво в літературі» , «Хобі письменників» (Матієнко Ю.М.)

·        Виставка-ілюстрація «Мій улюблений літературний персонаж» (Арутюнова О.С.)

·        Літературний вернісаж "Найвідоміші закохані пари літератури" (Чіп Н.Г)

·        Фотоквест. " Літературна казка в кадрі "для учнів 5- х класів ( Герко І.М.)

·        Урок – діалог з успішними людьми (Довга О.Ю.)

·        Квіз з української мови. Вікторина "Як добреви знаєте українську мову?" (Матієнко Ю.М.)

·        Літературний квест "Гортаючи сторінки творів" ( Чіп Н.Г.)

·        Конкурс читців «Краса поетичного слова» (Арутюнова О.С.)

·        Мовознавча вікторина «Неначе диво калинове – частини мови» ( Авдєєва Ю.М)

·        «Її величність-книга» - усний журнал. 8 клас.(Войтенко О.А.)

·        У кожній книзі живе….      ( Довга О.Ю.)

·        Гра-конкурс на кращого знавця українських прислів’їв та приказок «Народ скаже, як зав’яже» ( Авдєєва Ю.М)

·        Літературна вікторина у формі гри «Гол!».Тема – «Байка у світовій літературі».

·        Літературна кав’ярня «Через віки з коханням» (Матієнко Ю.М.)

·        Мовне кафе «Ласунка» мовознавча вікторина-гра.  ( Авдєєва Ю.М)