Засідання Школи педагогічної майстерності

«Не навчайте дітей так, як навчали вас, - вони народились в інші часи… »

Під таким гаслом 31 жовтня 2016 р. відбулося засідання Школи педагогічної майстерності,  у ході якого заступник директора з НВР Довга Олена Юріївна ознайомила педагогічних працівників із новітніми трендами навчання ХXІ ст., зокрема з  технологією «перевернутих» або інверсних уроків,основними перевагами  яких  є  підвищення мотивації учнів, можливість використовувати електронні ресурси, вивчати відеоматеріали в зручному для учнів темпі, уміння застосовувати отриману інформацію, розвиток самостійності, покращення показників успішності.

Учителі дізналися, як працює дана технологія, ознайомилися з новітньою технікою презентацій  скрайбінг,  інформаційними  джерелами  для «перевернутого» навчання, а також заповнили анкету «Готовність учителя до впровадження інновацій”.