Екскурсія до Кременчуцької міської друкарні

В рамках ознайомлення з різними видами людської діяльності та професіямиучні 2- В класу відвідали Кременчуцьку міську друкарню.

Під час екскурсії діти  мали змогу подивитися, як вона функціонує, оглянути різноманітне друкарське устаткування.

Учням детально розповіли про всі етапи створення поліграфічного видання з моменту потрапляння його до друкарні й до миті виходу продукту в широкий світ. Було цікаво спостерігати, як з великих рулонів звичайного білого паперу, який проходить шлях через складні друкарські станки з фарбою, виходить звичайна газета.

Урізальномуцеху учні наочно змогли побачити роботу різального станка, який виконує обрізку великих листів паперу. Тепер учні знають звідки беруться листи форматів А – 4, А – 3 та  А – 2.

Учні  ставили багато питань, на які отримували  відповіді. Екскурсія була дуже цікавою та пізнавальною, екскурсанти поповнили свої знання щодо видавничої справи.

Сповнені приємних вражень від побаченого, учні подякували всім за чудову екскурсію.