ПІДСУМКИ ТИЖНЯ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

Одним із найважливіших завдань сучасної початкової школи є розвиток пізнавальної активності молодших школярів, формування у них допитливості, бажання пізнавати нове. Серед найбільш дієвих способів формування нового ставлення до навчання і пізнання є проведення ТИЖНЯ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ. У цьому навчальному році він проходив  з 12 по 16 березня.

Девіз тижня: «Кожен день у нас цікавий, веселий, плідний і яскравий»:

• понеділок – День народознавства

• вівторок – День кмітливості

• середа – День родини

• четвер – День доброти

• п’ятниця – День розваг.

Напередодні проведення тижня вчителями початкової школи оформлено коридор 1 поверху, класні кімнати, усе це сприяло вихованню естетичних смаків учнів і надихало на творчість.

Було проведено багато захоплюючих заходів, конкурсів, змагань, розваг, адже кожній дитині, яка робить в науку крок, має бути цікаво, а навчання має дарувати кожній дитині впевненість у власних силах.

Тиждень початкової школи ще раз переконує в тому, що дитяча творчість, мов кринична вода, яку ми черпаємо, а їй немає ні кінця ні краю. Будемо й надалі пізнавати її глибинні джерела!