Маленькі мудрагелики

В нашій школі вже не один рік на основі об’єднання початкових класів «Бджілка» існує інтелектуальний клуб «Ерудята». От і цього року до когорти найобдарованіших та найдопитливіших третьокласників було прийнято 12 учнів. Нещодавно в клубі було проведено засідання на тему «Краса космосу». Впродовж години діти - ерудята обмінювались думками, фантазували та пізнавали таємниці та загадки Всесвіту. Окрім того, кожен з членів клубу був у ролі зірочки, адже , за легендою, Господь запалює на небі нову зірку, коли народжується дитина. Разом із своїми наставниками Кобець І.В. та Сенаторовою Л.Ф. ерудята відчули себе в ролі мудролюбів, розмірковуючи над питанням: Чому сузір’я Великої Ведмедиці нагадує саме ківш? та Що значить бути зіркою на землі?