Вишиванку одягай – Україну кохай!

Перший навчальний день щорічно традиційно розпочинається першим уроком – уроком державності, уроком національної свідомості. От тому  3 вересня, в День знань, учні 4-А та 4-Б класів разом зі своїми класними керівниками Кобець І.В. та Сенаторовою Л.Ф. провели свій перший урок під назвою «Вишиванку одягай – Україну кохай!» на свіжому повітрі, в «зелених стінах»  довкілля. Хлопчики й дівчатка мали можливість почути розповідь майстрині вишивки Трушевич Вікторії Аліківни, матусі однієї з учениць 4 класу, переглянути її чудові роботи і зайвий раз пересвідчитися, що вишивка – це духовний скарб нашого народу. А насамкінець уроку діти із завзяттям прийняли пропозицію вчителів – одягти у вишиванку стіни рідної школи. І ось що у них вийшло!