Пізнавальна подорож до Центральної міської дитячої бібліотеки 6-Г класу

Напередодні свята – Дня української писемності та мови до Центральної міської дитячої бібліотеки завітали учні 6-Г класу на батл цікавих фактів «І першим було слово…». Юним читачам запропонували пригадати, що вони знають про нашу рідну мову і позмагатися в ерудованості, взявши участь у батлі цікавих фактів. Учні із «мудрої» скриньки діставали картки із запитаннями, на які мали дати вірні відповіді та продемонструвати свої знання і вміння з української мови. Правильні відповіді доповнювалися цікавими фактами. Під час заходу читачі розвинули навички роботи в групах, пам’ять, увагу, ерудованість та швидкість мислення. Ми ще раз переконалися у тому, що українська мова – це безмежний океан. Не можна ходити по рідній землі, не зачаровуючись виплеканою у віках рідною мовою.