Підсумки тижня англійської мови

Сучасний світ вимагає вміння знаходити та володіти інформацією у різних галузях науки, спілкуватися з людьми різних країн та культур. Саме тому знання англійської як міжнародної мови є невід’ємною складовою освіченої людини.

Протягом 19-23 листопада проведено ряд заходів, метою яких було підвищення інтересу до вивчення англійської мови.

Учителем Білецькою Д.В.  у 5-Б проведена гра-вікторина «Хеловін», де учні не тільки показали достатній рівень знань, а й відтворили атмосферу свята.

У 2-Б пройшов конкурс на кращого знавця англійської мови, де учні показали свої здобутки в цьому предметі.

Учитель Компанієць Ю.В.  разом з учнями 6-А класу підготувала лялькову виставу «Теремок» англійською мовою, яку шестикласники показали дітям 1-х класів. Малюки  не тільки дивилися, а й активно брали участь у виставі, демонструючи свої перші досягнення в англійській мові.

У 7-А класі був  проведений  урок – віртуальна подорож «День Подяки». Учні дізналися про історію, традиції святкування та мали  змогу побувати справжніми героями цього американського свята.

Кохно С.Р.  у 5-А класі провела культурознавчий «Калейдоскоп англійських свят», під час якого учні показали не тільки високий рівень знань, а й зробили та захистили цікаві міні-проекти.

Учні 6-Б класу протягом вікторини «Спортивні змагання» мали змогу дізнатися про цікаві види спорту та незвичайні змагання в різних країнах.

Шелудько В.В. провела конкурс на кращого знавця англійської мови серед учнів 2-В класу. Маленькі учні продемонстрували свої знання, артистичні здібності та фантазію.

Учителем Щукіною Н.Г. були підготовлені такі заходи:

У 6-А класі проведено культурознавчу гру-квест «Різдвяна їжа в Україні та Британії». Учні пройшли різні станції, де показали знання з мови, музики та творчі вміння.

Щукіна Н.Г. разом з учнями 7-В класу підготувала презентацію «Правила здорового харчування», де діти показали себе обізнаними не лише в англійській мові, а й у біології, інформатиці та кулінарії.

Протягом тижня проходила конкурс-виставка тематичних газет, кросвордів та ребусів. Найактивніші учасники нагороджені солодкими подарунками та гарними оцінками.