Учні 6-Г класу бачили як вогниками засяяла головна ялинка Кременчука

19 грудня  урочисто відкрили головну  міську  ялинку, а разом з нею - усе різдвяне містечко на площі  Перемоги.Для  кременчужан  виступили  творчі  колективи  Міського Палацу культури зі  святковою  программою  «Назустріч Святому  Миколаю».  Щоб запалити вогні на ялинці, на сцену вийшов Святий Миколай і закликав кременчужан тричі повторити: «Один, два, три! Ялиночка, світи!». Водну мить замиготіли  вогники, які  поширилися на всю площу і всі глядачі на мить завмерли, а потім почали радісно  плескати в долоні. Учні 6-Г класу раділи разом з усіма глядачами, співали святкових пісень, танцювали, передавали вітання кременчужанам через журналістів місцевого телебачення. Свято наближається - такий настрій витав у повітрі. Бажаємо вісім щасливого Різдва та Нового року.