Учні 6-Г класу вірять у дива, або Святий Миколай насправді живе в наших душах

День Святого Миколая- це свято радості, добра. Немає різниці, дитина ви чи доросла людина, для всіх нас, це свято на яке ми дуже чекаємо. Всі з нетерпінням сподіваємось на самий приємний і довгоочікуваний сюрприз. Адже вірячи у казку, ми стаємо добрішими, милосерднішими і уважнішими.Вірять в дива і учні 6-Г класу. Свято Миколая – це своєрідне підбиття підсумків: зважування добрих і поганих вчинків, здобутків у навчанні. Аоскільки всі учні6-Г класу були слухняними і старанно навчалися, то Святий Миколай  до них завітав. Найрадіснішою хвилиною для дітей було роздавання подарунків Миколаєм та його помічниками. З невимовною радістю та притаманною дітям простотою вони раділи невеликим солодким сюрпризам.

Користуючись нагодою, хочемо подякувати Тетяні Анатоліївні Малько, Оксані Павлівні Кочубей та творчому колективу дітей за диво та створений казковий настрій.

Бажаємо всімсправжнього казкового дива. Вірте в чудеса і вони неодмінно здійсняться!