«Дивограй»

Підсумки першого тижня

Швидко і радісно промайнув перший тиждень у літньому таборі «Дивограй». Кожного дня - дитячі посмішки, безліч запитань, нові враження та  втілені фантазії!

Діти побували на заводі «Ампер», де на  власні очі побачили як виготовляється електрообладнання, провідали тварин у Притулку для собак та пригостили їх смаколиками.

Повчальною для дітей була вистава  «Особиста гігієна. Не пий ліки без дорослих» лялькового театру «Піноккіо». Велику радість принесла зустріч із цирком, який показав виставу «Нові пригоди Червоної Шапочки».

Також табористи відвідали розважальні програми у МПК та БДЮТ. Свої творчі здібності діти мали змогу розвивати у вокальному, хореографічному гуртках та в гуртку декоративно-прикладного мистецтва.

Тиждень видався насичений  та  цікавий!

У понеділок 4 червня табористи  побували на екскурсії в Приватбанку, де побачили, як працює відділення, познайомилися з головними фінансовими професіями, дізналися, чим займається кожен співробітник і як виглядає сучасна банківська система.

Будинок дитячої творчості порадував дітей пізнавально-розважальною програмою

« Подорож у країну Вітамінію».

У вівторок діти відвідали музей Кременчуцького льотного коледжу Національного авіаційного університету. Екскурсовод ознайомив з  історією коледжу та його сьогоденням, розповів про гордість навчального закладу – його випусників, показав моделі гелікоптерів.

Колектив Центральної міської дитячої бібліотеки організував для вихованців пришкільного табору конкурсно-розважальну програму «Дитинство – казкова країна забав і розваг». Діти з цікавістю брали участь в конкурсах та вікторинах. Звеликим  бажанням грали в рухливі ігрита  водили хороводи.

У спортивній залі школи пройшла спортивно – розважальна програма «Ми – найспритніші».

На занятті гуртка прикладного мистецтва діти виготовили вітальну листівку.

Сьогодні музика, пісня займає все більше місця в житті людини, і тому надзвичайно важливо вчити дітей розуміти музичне мистецтво, переживати й осягати його глибокий сенс. На заняттях вокального гуртка (керівник Самовольцева Олена Миколаївна) табористи  вчать нові пісні, відпрацьовують чистоту інтонації, техніку володіння вокалом, сценічну майстерність.

Діти  відвідали  концертно-розважальну програму в МПК. З великою радістю вони вітали маленьких артистів.

Також діти переглянули та обговорили фільм «Як правильно діяти під час стихійного лиха».

У четвер, 7 червня, табористи відвідали виставку вухастих и пухнастих «Братец  Кролик». Діти побачили величезну кількість кроликів різних розмірів, кольорів та порід, морських свинок, єнотів, шиншил, білочок. Всі  були у захваті від виставки, у кожного залишилося приємне почуття розчулення.

Також  для табористів  Будинок дитячої творчості показав  пізнавально-розважальну програму  «Країна прав шукає друзів».

У п'ятницю діти побували  на екскурсії у музеї  льотного коледжу. З історією навчального закладу знайомив екскурсовод- полковник, у минулому льотчик, дуже цікава та непересічна особистість. Діти побачили прапор єдиного в СРСР льотного училища, побували біля найпотужнішого в світі гвинтокрила МІ – 8. Також табористи побували на телестудії «Візит». Діти побачили на власні очі роботу телебачення з середини, а також спробували себе в ролях оператора та ведучого.

У суботу  діти мали змогу покращити свої танцювальні навички на занятті хореографічного гуртка. Потім  вони відправилися у «Магічну подорож» разом з героями книжки «Гаррі Потер». Табористи перевтілювалися в чарівників, літали на чарівних мітлах, малювали магічні предмети, придумували власні заклинання.

У понеділок діти побували на екскурсії у поліцейському відділку. Переступивши поріг, діти, ніби заворожені, дивилися навкруги, їх цікавило все: куди надходить дзвінок, якщо набрати «102», як виїжджають на місце пригоди працівники поліції, як розшукують злочинців, яка форма одягу поліцейських. Про все це діти дізнавалися та, з притаманною їм цікавістю та допитливістю, слухали.

По завершенню захоплюючої екскурсії табористи подякували за змістовну та дуже цікаву зустріч, можливість побачити реальну діяльність відділу поліції.

Також учні відвідали Будинок дитячої та юнацької творчості і взяли активну участь у розважальній програмі « Казковий дивосвіт».

У вівторок діти першого загону табору «Дивограй»  вирушили у казкову подорож з бібліотекарями. Потрапити у казку дітям допомогли чари.Діти ділилися думками про добро, любов, щастя, їх важливість в житті кожної людини, виконували різні завдання,

слухали казку.

Другий загін побував у Музеї життя і творчості родини Реріхів Кременчуцького Реріхівського товариства. На дітей чекала зустріч у ляльковому театрі товариства, де на прикладах казкових героїв вистави вони переконувалися в життєвості Краси - добра, щирості, радості, дружби, взаємодопомоги.

У середу діти побували на екскурсії в Державній пожежно-рятувальній частині. Рятувальники  розповіли дітям про небезпеку, яку несе в собі вогонь, нагадали основні правила пожежної безпеки. Табористи ознайомилися з пожежною технікою, аварійно-рятувальним обладнанням, мали змогу посидіти за кермом пожежного автомобіля, приміряти костюм вогнеборця.