«Дивограй»

27 травня відбулось урочисте відкриття табірноі зміни пришкільних таборів "Юний дипломат" та "Дивограй". Вихованці співали, танцювали, повязували галстуки та заряджалися позитивом! Усім гарного відпочинку в таборах!

28.05.2019 р. Табористи пришкільного табору "Дивограй" відвідали виставу "Казка-розмальовка" лялькового театру "Піноккіо". Діти розвивали свої творчі здібності на гурткках з хореографії, прикладного мистецтва, вокалу.

І і ІІ загін табору "Дивограй" відвідали МПК ім. Петровського. Розважально-виховна програма "Маю право"

30.05.19 р. Діти І загону побували на свічковому заводі. З захопленням слухали екскурсовода. Придбали свічки, які сподобалися. Учні ІІ загону після спортивних естафет відвідали музей авіації. Дізналися про історію виникнення перших літаків та подвиги льотчиків під час Великої Вітчизняної війни.

31.05 У міській дитячій бібліотеці учні І і ІІ загонів пришкільного табору "Дивограй" із задоволенням взяли участь у розважальній програмі до Дня захисту дітей. Переможець отримав абонемент на 2 місяці безкоштовних занять у фітнес-клубі. Потім пройшли у спортивній залі "Веселі старти", де діти продемонстрували свою спритність і кмітливість. Всі отримали призи.

3 червня діти пришкільного табору "Дивограй" порадують своїх батьків чудовими виробами, виготовленими власноруч під керівництвом Погорілої Наталії Миколаївни та керівників гурткової роботи БДЮТ. Також відбулася дружня зустріч з поліцейськими, під час якої діти познайомилися з особливостями роботи патрульних поліцейських та поглибили знання з правил дорожнього руху.

4 червня Приватбанк відкрив двері свого відділення дітям І загону для того, щоб розказати, хто такі банкіри, чим вони займаються , як обслуговують клієнтів і, звичайно, про інноваційні продукти та послуги банку. Діти ІІ загону розучували танок.

5 червня діти І загону зустрілися з поліцейськими, які ознайомили їх зі своїм технічним оснащенням, обов`язками та поглибили знання дітей з правил дорожнього руху. Діти ІІ загону в цей час грали у волейбол. Потім табористи побували в МПК ім. Петровського на театралізованій пізнавально-виховній програмі "Збережемо довкілля".

6 червня Приватбанк відкрив двері свого відділення дітям ІІ загону для того, щоб розказати, хто такі банкіри, чим займаються, як обслуговують клієнтів та продемонструвати інноваційні продукти та послуги банку. Не менш цікаво провели свій час у таборі і діти І загону, які прдемонстрували свої творчі здібності на занятті гуртка прикладного мистецтва та цікаво провели час у міській дитячій бібліотеці.

Свічковий завод відкрив свої двері 7 червня дітям ІІ загону, які мали можливість ознайомитися з процесом виготовлення свічок та придбати собі будь-який декоративний виріб.Діти І загону весело і цікаво провели свій час у Придніпровському парку та на художній самодіяльності у БДЮТі.

10 червня вихованці табору "Дивограй" відвідали дитячу бібліотеки, де поглибили свої знання з історії рідного міста. Також І загін побував в музеї авіації, де дізнався про відважних льотчиків, які захищали нашу рідну землі та історію виникнення і розвитку літаків. ІІ загін в цей час творив красу власними руками на гуртку з прикладного мистецтва та розвивав свої хореографічні здібності на хореографічному гуртку.

12 червня ІІ загін табору "Дивограй" чудово провів свій час у Придніпровському парку, де мав можливість дізнатися про історію виникнення і розвитку парку, його природний ландшафт. І загін в цей час займався художньою самодіяльністю в БДЮТ, а також створював чудові аплікації власноруч.

13 червня після святкового концерту, присвяченого закриттю табірної зміни, діти табору "Дивограй" і "Дипломат" об`єдналися у веселій грі-квесті, під час якої подолали певні перешкоди, виконуючи завдання на станціях, у пошуках скарбу.

Слова подяки від батьків табористів пришкільного табору "Дивограй".