«Дивограй»

29 травня 2017 року в Кременчуцькій ЗОШ №20 зібралися всі, хто відпочиватиме у літніх таборах відпочинку з денним перебуванням «Дивограй» та «Юний дипломат». Святково та урочисто відбулось відкриття табірної зміни. Дітей привітав шкільний хореографічний колектив «Веселка», четверокласники виконали пісню «Моє ім’я – Україна». Вихованці табору «Юний дипломат» посвятили молодших у табористи та пов’язали їм яскраві галстуки. А наприкінці діти запустили веселкового змія із побажаннями гарного відпочинку, веселих днів та яскравих літніх вражень.

Бажаємо всім табористам сонячного настрою, позитивних емоцій, здійснення мрій!

У перший день табірної зміни для вихованців «Дивограю» було проведено святково-розважальну програму від Flykids «Давайте познайомимось» та заняття хореографічного гуртка. Усі діти отримали велике задоволення.

30.05.2017

Сьогоднішній день для вихованців табору «Дивограй» пройшов весело та цікаво. Діти отримали задоволення від перегляду мультфільму на станції юних техніків. Взяли участь у спортивно-розважальній програмі «Ми – найспритніші» під керівництвом Свіра В.Ф.

31.05.2017

Третій день табірної зміни в «Дивограї» дітям запам’ятався пізнавальною екскурсією до міської друкарні.

Для дітей була організована розважальна програма «Сонячний промінчик» та заняття в гуртку інформатики.

У День захисту дітей, 1 червня 2017 року, вихованці табору відпочинку «Дивограй» відвідали концертно-розважальну програму у міському палаці культури та отримали велике задоволення.

У міській дитячій бібліотеці для вихованців 1 та 2 загонів було проведено розважальну програму та акцію "Поділись усмішкою з малюком"

2 червня 2017 року для вихованців  1 загону у таборі відпочинку «Дивограй» проведено вікторину «Мандрівка у країну казок», а для 2 загону  - ігрову програму «Солнечный лучик».

6 червня пройшов у таборі «Дивограй» під гаслом:  Хто на що здатен! Діти мали змогу показати свою вправність на занятті у хореографічному гуртку.

Свої спортивні навички, швидкість та спритність показали хлопці.

07.06.2017

День безпеки та життєдіяльності в таборі «Дивограй» запам’ятався нашим вихованцям переглядом вистави в міському палаці культури та заняттям в інформаційно-комп’ютерному гуртку.

08.06.2017

Діти відвідали станцію юного техніка. В міській дитячій бібліотеці на них чекала святково-розважальна програми «Сторінками казок»

9 червня у таборі «Дивограй» розпочався із заняття у вокальному гуртку.

У хореографічному гуртку іде активна підготовка до закриття табірної зміни.

Розважально  – ігрова програма  «Барви  сонячного літа»

12.05 День пригод для вихованц iв табору "Дивограй". Дiти вiдвiдали екскурсiю "Екологiчними стежками Приднiпровського парку". Вихованцi табору мали заняття в хореографiчному гуртку. Прийняли участь у вiкторинi " Мандрiвка у краiну казок".

13.06 День чудес в таборі "Дивограй". Вихованці табору відвідали Станцію юних техніків, де переглянули фільм- казку. Для дітей була організована розважалтьна програма "Там, де клоун, завжди сміх".

14.06 День співдружності для вихованців табору був насичений заняттям вокального гуртка, виставою лялькового театру "Пінокіо". Діти відвідали міський палац культури, переглянули концертно-розважальну програму.

Справжнє свято відбулось в спортивному залі.  Вихованці I загону взяли  участь в змаганнях «Веселі естафети». Діти отримали заряд бадьорості й зміцнили  своє здоров’я.

15.06 День солодкої казки. Для вихованців табору "Дивограй" була організована екскурсія до Кременчуцької Кондитерської Фабрики " Roshen" та розважальна програма у міській дитячій бібліотеці.

16 червня - останній день роботи пришкільних таборів. Протягом усіх трьох тижнів діти готувалися до феєричного фіналу. І ось глядачам було представлено музичну казку-виставу "Попелюшка". Кожний вихованець таборів "Дивограй" та "Юний дипломат" відчув себе актором. Діти грали ролі, співали, танцювали. А Попелюшка, Принц та придворні ще й розмовляли  англійською мовою - результат роботи англійської мовної школи при таборі "Юний дипломат". За час роботи таборів вихованці отримали багато позитивних емоцій, вражень та знайшли нових друзів.

Бажаємо всім дітям, вихователям, батькам гарного відпочинку влітку!