«Юний дипломат»

 

29 травня 2017 року в Кременчуцькій ЗОШ №20 зібралися всі, хто відпочиватиме у літніх таборах відпочинку з денним перебуванням «Дивограй» та «Юний дипломат». Святково та урочисто відбулось відкриття табірної зміни. Дітей привітав шкільний хореографічний колектив «Веселка», четверокласники виконали пісню «Моє ім’я – Україна». Вихованці табору «Юний дипломат» посвятили молодших у табористи та пов’язали їм яскраві галстуки. А наприкінці діти запустили веселкового змія із побажаннями гарного відпочинку, веселих днів та яскравих літніх вражень.

Бажаємо всім табористам сонячного настрою, позитивних емоцій, здійснення мрій!

14 червня вихованці пришкільної мовної школи працювали над власними проектами на тему "Create your own crossword puzzle". Виконання цієї роботи дозволило учням поєднаи вивчення англійської мови із уподобаннями. Одночасно діти розвинули мислення, уяву, креативність, вміння працювати самостійно або в групі. На занятті панував творчий дух і винахідливість.

У перший день вихованці табору "Юний дипломат" відвідали боулінг-клуб у ТРК "Європа". Діти завзято грали, весело відпочивали та отримали багато позитивних емоцій!

Перший день роботи англійської мовної школи при таборі "Юний дипломат" був присвячений знайомству з учителями мовної школи  та волонтером ГО "Євроклуб" Варфоломеєм. Усе заняття діти провели у цікавих іграх та вікторинах.  Протягом заняття в англійській мовній  школі вихованці вдосконалювали свої акторські вміння та навички говоріння  на іноземній мові. Діти із захопленням поставили казку " Теремок"! ДАЛІ БУДЕ...


30 травня табористи "Юного дипломату" відвідали ПАО "Приватбанк", де їм у цікавій формі провели урок з основ фінансової грамотності.


Табір "Юний дипломат" вітає своїх вихованців - членів футбольної команди, яка 30 травня 2017 року зайняла ІІ місце у змаганнях з міні-футболу серед вихованців пришкільних таборів загальноосвітніх навчальних закладів м.Кременчука, присвячених Дню захисту дітей.


На третій день роботи у таборі "Юний дипломат"  вихованці мали змогу пограти в рухливі ігри на свіжому повітрі та відвідати виставу в мПК, присячену міжнародному Дню захисту дітей. А в перервах між заходами проходить табірний шахматний турнір


31 травня вихованці табору "Юний дипломат" відвідали Кременчуцький еколого-натуралістичний центр. Його працівники провели цікаву екскурсію, показали рідкісні рослини та надали дітям можливість поспілкуватися  з мешканцями живого куточка.

Протягом сьогоднішнього заняття "Мовної школи" діти поповнювали свій лексичний запас слів,вдосконалювали вміння та навички читання та говоріння іноземною мовою.

На пятий день роботи нашого табору вихованці  відвідали свічковий завод, де ознайомились із процесом виробництва різноманітних свічок та мали змогу придбати для себе цікаві сувеніри. А після обіду на дітей чекав сюрприз - заняття гуртка "Юний хімік", під час якого табористи побачили "вулкан" та самостійно почали вирощувати кристал.


6 червня вихованці "Юного дипломату" відвідали кінно-спортивну школу "Фаворит", де мали змогу покататися на конях та віддячити тваринам за це овочевими смаколиками.


7 червня вихованці табору "Юний дипломат" відвідали Кременчуцький відділ поліції. Діти дізнались методику взяття відбитків пальців, обовязки працівників чергової частини, вчилися стріляти в тірі та ще багато інших секретів.

Під час заняття у літній мовній школі вихованці грали в цікаві ігри та вікторини, вивчали і співали сучасні пісні на англійській мові.


"Юним дипломатам" цікаво в таборі! Сьогодні, 8 червня, свої таємниці вихованцям розкривав міський палац культури. А після екскурсії на них чекала бесіда міським фахівцем з питань санітарно-освітньої роботи Дрозд Т.І., яка розповіла дітям про шкідливість тютюнопаління.


9 червня у таборі "Юний дипломат" пройшов День здоровя. Вихованці грали в різні рухливі ігри на свіжому повітрі, проводили спортивні змагання та весело відпочивали.

Учні вдосконалювали свою розмовну англійську через ігри, змагання. Зробили листівку другові з англійськими побажаннями, а також активно готувалися до концерту.


Сьогодні, 12 червня, табористи "Юного дипломата" здійснили чудову подорож на яхті по Дніпру.


13 червня, незважаючи на ранковий дощ та зміну планів, юні дипломати продовжують своє цікаве табірне життя. Зранку - пізнавальна вікторина та перегляд веселої циркової вистави. А після смачного, як завжди, обіду - екскурсія до рослинного розплідника "Гарди", де дітям розповіли про особливості вирощування декоративних рослин.


Дванадцятий день роботи табору - а все цікавіше та цікавіше! Зранку на вихованців чекала зустріч з головним спеціалістом житлово-експлуатаційного відділу УЖКГ виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Бондарєвою Ольгою Олегівною та спеціалістом І-ої категорії цього ж відділу Хоменко Катериною Юріївною, які провели для дітей цікаве екологічне заняття. Перед табористами постала глобальна задача - куди дівати сміття? Граючись, розвязуючи проблемні завдання та малюючи, діти зрозуміли, що чистота нашої планети залежить від кожного з нас. А те, що ми називаємо сміттям, може стати вторинною сировиною для виготовлення багатьох корисних речей.

«Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти – людина» - ці слова добре знайомі всім, адже знання іноземних мов було, є і залишається запорукою життєвого успіху людини в сучасному світі. Вихованці пришкільного мовного табору відкрили для себе ще одну іноземну мову – польську. Діти більше дізналися про Польщу,  вивчили декілька слів та фраз, взяли участь у вікторині.


Після екозаняття табористи "Юного дипломата" відвідали виставув МПК та зустрілись у міський бібліотеці із видатним кременчуцьким художником Віто Катторгі, який навчив дітей робити чудові листівки.

14 червня вихованці пришкільної мовної школи працювали над власними проектами на тему "Create your own crossword puzzle". Виконання цієї роботи дозволило учням поєднати вивчення англійської мови із уподобаннями. Одночасно діти розвинули мислення, уяву, креативність, вміння працювати самостійно або в групі. На занятті панував творчий дух і винахідливість.


15 червня табористи «Юного дипломата» відвідали ТОВ «Кременчуцька друкарня», де мали змогу на власні очі побачити процес виготовлення газет, журналів, календарів тощо.

А після екскурсії вихованці перенеслись до чудесної східної країни, яку зачарував злий Джафар. Але під керівництвом Алладіна, Султана та Яго, пройшовши безліч випробувань та вирішивши складні завдання, діти зняли злі чари. Табористи знов довели правильність приказки «Один за одного стій та виграєш бій!»

Пообідавши, юні дипломати вирушили на солодку екскурсію до фабрики «Рошен». Передостанній день роботи табору, як і попередні, був насичений подіями та позитивом!


16 червня - останній день роботи пришкільних таборів. Протягом усіх трьох тижнів діти готувалися до феєричного фіналу. І ось глядачам було представлено музичну казку-виставу "Попелюшка". Кожний вихованець таборів "Дивограй" та "Юний дипломат" відчув себе актором. Діти грали ролі, співали, танцювали. А Попелюшка, Принц та придворні ще й розмовляли  англійською мовою - результат роботи англійської мовної школи при таборі "Юний дипломат". За час роботи таборів вихованці отримали багато позитивних емоцій, вражень та знайшли нових друзів. 

Бажаємо всім дітям, вихователям, батькам гарного відпочинку влітку!