«Юний дипломат»

27 травня відбулось урочисте відкриття табірноі зміни пришкільних таборів "Юний дипломат" та "Дивограй". Вихованці співали, танцювали, повязували галстуки та заряджалися позитивом! Усім гарного відпочинку в таборах!

Цікаво та весело розпочався перший день у таборі. Після феєричного відкриття табористи сіли в "коло знайомств", де розповіли про себе та створили сонечко із кольорових долоньок. А потім на вихованців чекало відвідування кінно-спортивної школи. Сьогодні в англійській школі відбулось перше заняття, присвячене Дню друзів.

У другий день роботи табору вихованці переглянули цікавий фільм "Покемон. Детектив Пікачу" у ТРК "Галактика" та відвідали музей авіаціїта космонавтики.

Другий день, присвячений Дню народження англійского табору.

30 травня вихованці табору прогулялися "Екологічною стежиною", ознайомилися із памятниками тваринам у різних куточках світу та розучували нові пісні в музичному гуртку. А після обіду - плавали мовним океаном під час лінгвістичноі вікторини та вивчали англійську мову.

30.05 день в англійскій школі присвячений незвичайним святам у світі.

Сьогодні, 31.05, для вихованців табору було проведено цікаву екскурсію рослинним розплідником "Гарди", організовано перегляд та обговорення фільму "Діі під час стихийного лиха". Також до табористів завітали шкільні поліцейські із профілактичною бесідою.

У англійській мовній школі заходи 31.05 були присвячені темі "Мої мрії  про літні кунікули".

03. 06 для вихованців табору була проведена цікава екскурсія до "Свічкового заводику", діти ознайомились з виробництвом свічок та мали можливість придбати сувеніри на згадку.

На 7 день роботи табору вихованці відвідали парк Миру та музеї ВПУ №7. А після обіду - традиційно заняття англійської мовної школи та лінгвістичного гуртка.

Мовна школа

05 червня вихованці табору відвідали ПАТ КБ «Приватбанк» та Кременчуцький ЦНАП

10 червня вихованці табору "Юний дипломат" відвідали музей "Крюківського вагонобудівного заводу", де дізнались багато цікавих фактів про виготовлення та ремонт основної продукції заводу, яка є відомою у багатьох країнах. Після, лагеристи, вирушили у гастрономічну подорож до "Музею вергунів", де кожний зміг долучитись до процесу виготовлення автентичних страв української кухні, а також дегустації вергунів.

11 червня вихованці нашого табору завітали до кременчуцького поліцейського відділу та побували у відділі чергової частини.

Відео дивись ТУТ

12 червня відчинила двері Укрпошта  та показала як листи знаходять свого адресата. Потім воркшоп у міський бібліотеці розкрив індивідуальні можливості кожної дитини.

Різнобарвним та феєричним було закриття табірної зміни у «Юному дипломаті» та «Дивограї».  Діти з чудовим настроєм та новими друзями відправились на літній відпочинок!!!