«Юний дипломат»

Табірна зміна відкривається.

Навколо дітвора посміхається.

Весела пора у нас починається,

Всі мрії нехай збуваються.

Сьогодні в Кременчуцькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №20 чудове свято – відкриття табірної зміни в таборах відпочинку з денним перебуванням «Дивограй» і «Юний дипломат»!

Будуть ігри та забави,

Свята, танці та пісні,

Відпочинемо на славу,

Загартуємося всі!

Усім веселої та пізнавальної табірної зміни!!!

У перший день роботи табору "Юний дипломат" після феєричного відкриття для вихованців було проведено "Коло знайомства". Під час заходу діти визначались із своїми очікуваннями від табірної зміни, знайомились один з одним, ділились своїми враженнями та розповідали про свої таланти. А потім - смачний обід! І з новими силами - грати в боулінг! Цей день був насичений веселими та яскравими подіями!​

У другий день роботи табору "Юний дипломат" вихованці відвідали кінно-спортивну школу "Фаворит", де мали змогу поспілкуватися з давніми друзями людства. Вистачило часу й на рухливі ігри в найкращому сквері нашого міста - імені О.Бабаєва. А після обіду - пізнавальне заняття з працівниками патрульної поліції. Знов день веселий  та цікавий!

Сьогодні, 31 травня, в таборі "Юний дипломат" пройшов вернісаж малюнків на асфальті на тему "Вогонь - наш друг чи ворог". Потім вихованці відвідали казкову виставу в МПК. Після вистави на дітей чекала цікава екскурсія в музеї льотного коледжу. А в позаобідній час вихованці разом із спеціалістом ЦСССДМ Самчишиною Т.М. зясовували, наскільки для людини важливе здоровя.

Сьогодні, 1 червня, табористи почали день із доброї справи - відвідали собак у притулку КП "Кременчук Спецсервіс", принесли їм смаколиків та тепло своєї душі. Після цього вихованців чекала цікава екскурсія в ТРК "Візит", де діти познайомилися ізособливостями професій монтажера, телеведучої, оператора відео та звуку. На власні очі побачили, як створюються телепередачі. Після обіду - відкриття англійської мовної школи та робота гуртка прикладного мистецтва. Усі бажаючі мали змогу виготовити власного пухнастика.​

Началась летняя пора, самое долгожданное и самое любимое время всех школьников – каникулы! Сегодня, 1 июня 2018 года,  состоялось открытие летней языковой школы, слоган которой " Around the world". Желаем ребятам отличного настроения и больших успехов!

04 червня табір "Юний дипломат" почав із захоплюючої магічної подорожі до школи Хогвардс. Там діти зустрілись із Гаррі Потером та його друзями, побували під пророкуючою шляпою, політали на чарівних метлах та намалювали магічні розписи. Після цього вихованці відвідали друкарню "Християнська зоря", де познайомились із особливостями виготовлення поліграфічної продукції. І далі відпочивати - у сквері та в боулінгу. А на післяобід - заняття мовної школи та хімічного гуртка.

Сегодня в нашей языковой школе мы познакомились удивительной страной Индией и ее культурой.

5 червня табористи "Юного дипломата" відвідали музей вагонного заводу, де отримали багато нової та корисної інформації. Потім - прогулянка Крюківським парком. А після смачного обіду - мовна школа та майстер-клас з виготовлення власного пухнастого ягняти.

6 червня табористи "Юного дипломата" пограли в економічний квест у "Приватбанку", потім разом із працівниками КП "Кремінь Інвест" вирішували проблему енергозбереження в місті. Після обіду - розмови англійською та розвиваючі ігри.

Мы прилетели в Китай не случайно.
В сказочный мир нас мечта позвала.
Было вокруг все овеяно тайной.
Это великая чудо-страна.

Сьогодні, 07 червня, "Юні дипломати" відвідали показове заняття в пожежній частині, потім у музеї Рерихів переглянули цікаву лялькову виставу про красу внутрішнього світу людини. А на післяобід до табористів завітали вихванців ГО "Гвардія". Вони показали прийоми рукопашного бою та дії зі зброєю. Також вчили збирати-розбирати автомат. Знов яскравий та насичений подіями день!

8 червня табористи відвідали розплідник рослин "Гарди". Дякуємо працівникам розплідника за цікаву екскурсію та таку важливу важку роботу -творити красу! А після обіду на вихованців чекала незвична зустріч із майстринею, яка навчила дітей виготовляти ляльку-мотанку.

Діти подорожували Туреччиною. Дізналися багато про її традиції, їжу та звичаї. І все це англійською мовою.

11 червня вихованці "Юного дипломата" побували на екостежині, відвідали цікавий та веселий захід у дитячій бібліотеці, зустрілись із Кароліною - волонтером із Польщі, і навіть встигли власноруч  вишити ізониткою красиві картини!

На 12 день роботи табору для вихованців був запланований туристичний похід. Але дощ змусив змінити плани. Тому день у табористів почався активними іграми в спортивному залі школи, потім був перегляд цікавої комедії "Поліцейський пес" у ТРК "Галактіка". Після цього діти відвідали таємничі квест-кімнати, вийти з яких вони могли тільки за допомогою логіки та кмітливості. Позаобід - розмови англійською, настільні ігри, хореорафія та гурток інформатики.

13 червня "Юні дипломати" відвідали казкову виставу в МПК, потім спілкувались із працівниками міського відділу поліції КВП ГУНП. Після обіду - підготовка до закриття табірної зміни.

У останній день роботи табрів відпочинку "Юний дипломат" та "Дивограй" вихованці влаштували казкове закриття табірної зміни. Маленька принцеса, подорожуючи Всесвітом, побувала на планетах цукерок та мавп, квіточок та вовків, котів та людей. Під час цієї подорожі дівчина зясувала для себе, що дружба - то цінний скарб. А наприкінці казки разом із усіма героями принцеса затанцювала веселий флеш-моб.