Правила об’єднання початкової школи «Бджілка»

Правила товаришування об’єднання початкової школи «Бджілка»

1. Допомагай товаришу: якщо вмієш щось робити, навчи і його, якщо товариш потрапив у біду, допоможи йому, чим зможеш.
  2. Ділись з товаришами: якщо в тебе є цікаві іграшки, книги, поділись з іншими дітьми, з тими, у кого їх немає. Грайся та працюй з товаришами так, щоб не брати собі все найкраще.
  3. Зупини товариша, якщо він робить щось погане. Гарно дружити – значить говорити друг другу тільки правду; якщо друг в чомусь не правий, скажи йому про це.
  4. Не лайся з товаришами: намагайся працювати і гратися з ними дружно, не сперечайся з-за дрібниць, не зазнавайся, якщо у тебе щось добре виходить; не заздри товаришам – потрібно радіти їх успіхам; якщо вчинив погано, не соромся в цьому зізнатися і виправитися.
  5. Вмій прийняти допомогу, поради і зауваження від інших дітей і дорослих.

Правила ввічливості об’єднання початкової школи «Бджілка»

1. Будь ввічливим. Ввічливість – це вміння вести себе так, щоб іншим було приємно з тобою.
  2. Будь завжди привітним: при зустрічі вітайся; за допомогу і турботу – подякуй, коли йдеш – не забудь попрощатися.
  3. Старшим, хворим і втомленим уступай місце в транспорті, на вуличній лавці, намагайся робити це не спеціально - напоказ, не чекай, щоб тебе просили уступити місце.
  4. Тому хто впав, допоможи встати, Старому, слабому, сліпому допоможи перейти через дорогу. І роби це сердечно, від душі, люб’язно.
  5. Ніколи й нікуди не запізнюйся. Завжди приходь в призначений час –бережи час інших людей.
  6. Не заставляй хвилюватися за себе. Ідеш з дому – скажи, куди пішов, коли повернешся. І вже не запізнюйся.
  7. Не вередуй! Твій каприз може зіпсувати настрій іншим, завдасть їм клопіт.

Правила чесної гри і змагань Об’єднання початкової школи «Бджілка»

1. Дотримуйся правил гри і змагань: не намагайся виграти і досягти першості нечесним шляхом. Тільки чесна боротьба, інакше і перемога нецікава.
  2. Не будь злим, коли іншим виграють.
  3. Образливо коли програєш, але не падай духом і не злись ні на переможця, ні на того, з чиєї вини, можливо, сталася поразка.